Закажи состанок

Закажи директно
преку интернет

Дали Ви се потребни повеќе информации за услугите од советувалиштето Мандала?
Само доставете ги Вашите контакт информации и наскоро ќе Ве контактираме. 
Можноста за online закажување средба е во процес на уредување. 

icon1
Адреса: Прашка 13-1/3
1000 Скопје, Република Македонија
icon3

Е-пошта: info@psiholoshkokatche.mk

Телефон: +389 72 311 677

icon2
Работно време:
Понеделник – Петок (10:00-20:00)
мај 2021
пон вто сре чет пет саб нед
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Нема производи во кошничка